BAB FİLM

SANAL TUR ÇEKİMİSanal dünyadaki gerçekliği yakalayın. Dijital çağın iletişim araçları sosyal medya ve web siteleri alışverişin ana damarı haline geliyor.

360 derece – sanal tur fotoğrafları tüketicilere ; kalınacak otel odalarını, gidilecek tarihi mekanları, alınacak arabanın iç tasarımını yada inşaatı yapılacak arsanın çevresini en ince ayrıntısına kadar sunar.Sanal tur çekimleri her sektörde online alış-veriş yapacak potansiyel müşterilerin sorularına anında cevap verebilir tereddütlerini daha oluşmadan giderebilir.
360 derece yatay 180 derece dikey görselleri gerçek , oradaymış gibi hissini uyandıran ve ayrıntılı bilgiler sunar. Bir müşteri temsilcisinin anlatabileceğinden çok daha fazla bilgiyi seyir keyfi ile birlikte anlatan sanal tur çekimleri ile hızlı, kolay ve etkili sonuçlar elde edersiniz.

Sanal Tur ÇekimiNerelerde Kullanılır

Web siteleri

Sosyal medya araçları

Katalog

Afiş

Billboard

Sunumlar

LansmanKazanımları


Yüksek çözünürlük

Detayların gücü

Gerçeğe yaklaşma

Mobil cihazlara uyum

Web için yükleme
Copyright © 2016 Bab Film | All Rights Reserved

Bab Film Prodüksiyon Ankara Çankaya Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi    -    Armut.com Bab Film Prodüksiyon Ankara Çankaya Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi    -    Armut.com Yol Arkadaşım Photography Ankara Çankaya Düğün Fotoğrafçısı - Armut.com