BAB FİLM

MANKENLİ ÜRÜN ÇEKİMİ



Ürünün vadettiği hayatımızı renklendiren ,stil ve trend oluşturan, günlük yaşamı kolaylaştıran, zarafet, şıklık vb. soyut özellikleri somutlaştırır ve bütüncül algılanmasını sağlar.


Böylece müşteriler sorularına cevaplar bularak ikna olur, alış-verişe yönelirler.Özellikle tekstil,takı ve aksesuar sektörlerinin sıkça tercih ettiği mankenli ürün çekimleri ürün ile müşteri arasında oluşan gerçeklik algısını güçlendirir.



Potansiyel tüketiciye ürünlerin nerede-nasıl kullanılacağı ve hayatımıza neler katacağı canlı canlı sunulur.mankenli fotoğraf çekimleri ile yalnızca bir takı bir aksesuar değil bir yaşam tarzı,hayat stili sunulur.

E-ticaret sitelerinde en etkili ve en hızlı satışı sağlayan, müşterinin dikkatini çeken, bilgi veren ve ikna ederek satışa yönlendiren mankenli ürün çekimleridir.

Mankenli Ürün Çekimi



Nerelerde Kullanılır

Web siteleri

Sosyal medya araçları

Katalog

Dergi

Afiş, Billboard

Sunumlar

Lansman



Kazanımları


Yüksek çözünürlükte fotoğraflar

Hayal gücünü zorlayan reklamlar

Kolay görüntüleme

Anında alışveriş imkanı

İkna eden , alışverişe yönlendiren konseptler

Aynı anda milyonlarca insana ulaşım




Copyright © 2016 Bab Film | All Rights Reserved

Bab Film Prodüksiyon Ankara Çankaya Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi    -    Armut.com Bab Film Prodüksiyon Ankara Çankaya Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi    -    Armut.com Yol Arkadaşım Photography Ankara Çankaya Düğün Fotoğrafçısı - Armut.com